• Wpisów:137
 • Średnio co: 19 dni
 • Ostatni wpis:6 lata temu, 23:46
 • Licznik odwiedzin:49 284 / 2726 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
People will forget what you say, what you do, but never forget how you felt at.
- Ludzie zapomną co mówisz, co robisz, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli.
 • awatar Gość: Mam nadzieję :) Wbijaj :)
 • awatar Gość: No mam nadzieję :P
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
 • awatar Gość: After getting more than 10000 visitors/day to my website I thought your zzaczarowana.pinger.pl website also need unstoppable flow of traffic... Use this BRAND NEW software and get all the traffic for your website you will ever need ... = = > > http://get-huge-autopilot-traffic.com In testing phase it generated 867,981 visitors and $540,340. Then another $86,299.13 in 90 days to be exact. That's $958.88 a day!! And all it took was 10 minutes to set up and run. But how does it work?? You just configure the system, click the mouse button a few times, activate the software, copy and paste a few links and you're done!! Click the link BELOW as you're about to witness a software that could be a MAJOR turning point to your success. = = > > http://get-huge-autopilot-traffic.com Best regards Your friend Ella
 • awatar Gość: After getting more than 10000 visitors/day to my website I thought your zzaczarowana.pinger.pl website also need unstoppable flow of traffic... Use this BRAND NEW software and get all the traffic for your website you will ever need ... = = > > http://massive-auto-traffic.com In testing phase it generated 867,981 visitors and $540,340. Then another $86,299.13 in 90 days to be exact. That's $958.88 a day!! And all it took was 10 minutes to set up and run. But how does it work?? You just configure the system, click the mouse button a few times, activate the software, copy and paste a few links and you're done!! Click the link BELOW as you're about to witness a software that could be a MAJOR turning point to your success. = = > > http://massive-auto-traffic.com Best regards Your friend Sophia
 • awatar Gość: I just found a new program that shows you how to make $3000 a month online just by answering simple surveys. ** Without selling ** Without any computer skills ** Without a lot of spare time ** WITHOUT ANY INTERNET MARKETING... ...interested to find out what it is? Get all the Information HERE!! http://money-with-surveys.com/start.html Sincerely, Linda
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Emilka była zwykłą 15-nastolatką . Nie wyróżniała się, nie miała nadprzeciętnych zdolności, ani olśniewającej urody, nie utrzymywała kontaktów ze szkolnymi gwiazdkami . Grono najbliższych jej osób było niewielkie: przyjaciółka i dwie koleżanki, to na nich mogła zawsze polegać . Do czasu . Przyjaciółce znudziło się towarzystwo szarej myszki, a koleżanki wraz z nią opuściły Emilkę . Dziewczyna nie wiedziała dlaczego . Jednak postanowiła się nie załamywać i żyć dalej, choć w osamotnieniu, z mottem "Za fałszywymi ludźmi nie warto tęsknić, przez fałszywych ludzi nie warto płakać .” Miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego mocno zakumplowała się z Julką - dziewczyną zupełnie inną od niej . Jula miała świetną figurę, urodę modelki, często imprezowała, a na każdej przerwie otoczona była grupką chłopców i właśnie przez to znienawidziły ją inne nastolatki . Od tej chwili każdy wolny czas, jeśli to tylko było możliwe, spędzały razem, chodziły na zakupy, jeździły nad rzekę, robiły sobie zdjęcia, wiedziały o sobie wszystko . Ostatniego dnia czerwca, zorganizowały ognisko na powitanie wakacji . Na imprezie było dużo alkoholu i choć Emilka nie piła, to tego dnia postanowiła zabalować . Około północy nie kontrolowała już tego co robi, miała wszystko i wszystkich gdzieś, kiedy nagle zobaczyła Jego - obiekt westchnień od dobrych dwóch miesięcy . Chłopak również nie był trzeźwy, ale oboje pod wpływem promili zrobili się odważniejsi . Damian zaproponował spacer, ona się zgodziła . Wyruszyli na krótką podróż, kiedy przystanęli na moście, z którego gwiazdy zdawały się być na wyciągnięcie ręki, chłopak przerwał ciszę i rozpoczął rozmowę:
- Opowiedz mi coś o sobie . - Poprosił Damian .
- Przecież znamy się już ponad dwa lata .
- No tak, tylko, że po za tym co usłyszałem od innych osób, to wiem o Tobie tyle co nic .
- Cóż, nie przejmuj się to tak jak ja o Tobie . A więc, nie mam zbyt co opowiadać . Oprócz Julki nie mam nikogo, to ona jest jedyną osobą, która zna całą prawdę na mój temat i mimo to ..
- Też bym chciał .. - Przerwał jej .
- Co też być chciał . ? - zapytała .
- No .. Też bym chciał znać całą prawdę na Twój temat . W swojej głowie mam wykreowany Twój wizerunek - spokojna, cicha dziewczyna, ale jak patrzę teraz na Ciebie to też .. Niepozorna i bardzo ładna . Wiem, że Ty, w ogóle mało kto, ma o mnie dobre zdanie . Cóż, sam sobie je wypracowałem . Pewnie większość plotek, które słyszałaś na mój temat to prawda .. Czyli, że nadużywam alkoholu, nałogowo palę, a i coś mocniejszego też mi wpadło w ręce, to że ranię dziewczyny też jest prawdą, ale najgorszą rzeczą jaką zrobiłem, a raczej nie zrobiłem to ten dzień, który spędziłaś przy mym boku, a ja Cię ignorowałem .. Nigdy sobie tego nie wybaczę, że przegapiłem taką szansę .. Wiesz, chcę Ci powiedzieć, że podobasz mi się bardziej niż jakakolwiek inna dziewczyna . Ja Ciebie chyba .. Nie, nie chyba .. Teraz jestem pewien . Ja Ciebie kochh ..
- Cii, nie mów nic .. - Przerwała i zamknęła mu usta namiętnym pocałunkiem .
Bawili się do rana . Na drugi dzień Emilka była w euforii, uważała się za największą szczęściarę, ale ta ogromna radość szybko minęła, a ten błysk w oku nagle zgasł, gdy dostała sms’a od Niego o treści :
To co się wczoraj stało to była jakaś jedna, wielka pomyłka . Sorty .- Zaczęła płakać i krzyczeć :
Jedna, wielka pomyłka . ? Sorry .? Nawet zwykłego „przepraszam” nie potrafisz napisać . ? Więc taka jest ta twoja miłość do mnie .? To tak mnie kochasz . ?
Dziewczyna bez większego zastanowienia wzięła długopis i kartkę, napisała kilka zdań, opieczętowała je słonymi łzami i wybiegła w kierunku jego domu, przed drzwiami porzuciła owy list i uciekła . W pośpiechu wysłała sms’a do niego by wyszedł na schody . Chłopak zabrał list, ale nie przeczytał, od razu wyrzucił go do śmieci . Pod wieczór zadzwoniła do niego Julia z informacją, że Emilka popełniła samobójstwo, skoczyła z mostu, z tego samego mostu na którym wyznał jej miłość, na którym się pocałowali . Damian był w szoku, natychmiast wyciągnął list, otworzył i zaczął czytać .. A jego oczy uroniły kroplę smutku i nienawiści do samego siebie . Napisane było : Jesteś największym gnojkiem jakiego poznałam . Nienawidzę Cię, nienawidzę . ! Dałeś mi radość, bezpieczeństwo, chęć do życia w jeden wieczór, a brakowało mi tego przez 15 lat . Odebrałeś mi to jednym sms’em . ! Ale nie jestem taka jak Ty . Dam Ci jeszcze jedną szansę . Przyjdź na „nasz” most, masz pół godziny . Później już nic nie zmienisz . ! Wiem, że nie możesz mi obiecać miłości do końca naszych dni, wiem, że nie pójdziemy razem przed ołtarz, mamy przecież tak mało lat . Jesteśmy za młodzi na prawdziwą miłość, ale pokochaj mnie miłością młodzieńczą, taką miłością jak się kocha dziewczynę, nie żonę . Spędźmy razem najpiękniejsze chwile .. A jeśli nie chcesz, to nie przychodź .. Zrozumiem . I nie martw się nie będę cierpieć . Znów wypiję za dużo, a potem zasnę z uśmiechem na twarzy, a gdy się obudzę będę w zupełnie innym świecie, dużo lepszym świecie, bo bez Ciebie . Czekam tu Kochanie, śpiesz się, zegar już tyka .
Miliony myśli przepływały mu przez głowę, zastanawiał się co by było gdyby.. ? Ale czasu nie cofnie, pobiegł więc na most, tam zobaczył jak pakują ją w foliowy worek, spojrzał na nią ostatni raz, a na twarzy zauważył uśmiech, zrozumiał o co jej chodziło w liście . Upadł na ziemię, obok leżała mała karteczka, tą przeczytał od razu .. Czasami jest za późno by coś naprawić .. Ale nie martw się, przyjdę do Ciebie w nocy, zatańczę danse macabre w białej, zwiewnej sukience i szyderczo zapytam jak się czujesz, mając świadomość, że przez Twoje aroganckie zachowanie jest o jedną osobę więcej w niebie . Szepnął tylko: Nie przychodź, to ja wybiorę się do Ciebie .- ściskając mocno kartkę w dłoni skoczył w otchłań wody ..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
- Ejj , Mała napijemy się whisky z lodem . ?
- Ale Ty nie masz ani whisky ani lodu .
- To co . Ale mam fantę i śnieg na parapecie .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Nieważne, że jesteś skurwysynem bez uczuć, nieważne, że potrafisz nosić tą samą bluzę przez tydzień, nieważne, że nie lubisz spacerów, nieważne, że zgrywasz kozaka, nieważne, że "kurwa" traktujesz jak przecinek, nieważne, że nie umiesz przepraszać, nieważne, że mnie ranisz, nieważne, że co drugi dzień jesteś najarany, nieważne, że nadużywasz alkoholu, nieważne, że za dużo palisz, nieważne, że nie dbasz o swój pokój, nieważne, że chodzisz wiecznie ubrany na czarno, nieważne, że nie jesteś drugim Bradem Pittem, nieważne .. Wiedz, że w chuj tęsknie ..
 

 
*- Siema, jesteś wolna . ?*
*- Nie kurwa, zapierdalam jak gepard . ; D*
 

 
 • awatar » paradise .: Słuchając Twoich nutek mam wrażenie, że lubimy raczej taką samą, więc muzyka w pełnym stopniu mi odpowiada ;) alee.. fotki z opisami też są najs :]
 • awatar » paradise .: ale mi słodzisz.. ;D Dziękuję raz jeszcze.. czekam na nowe u Ciebie ;)
 • awatar Charmé.†: Dziękuję Ci masz bardzo fajny blog ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›